Bytové doplňky, dělící stěny a stojany na květiny


Soustružené bytové doplňky ze dřeva a levné ubytování na Valašsku

Dělící květinové stolky a stěny, které zde naleznete vyrábím pro zkrášlení domovů i kanceláří. Tyto bytové doplňky jako jsou dělící květinové stěny, stojany na květiny a stojanové věšáky lze téměř všechny ( vcelku i demontované ) zaslat poštou. Paravány a velká skla však nejdou.

Bytové doplňky u kterých nejsou uvedeny ceny se vyrábí dle rozměrů, které dodá zákazník a z tohoto důvodu zde nejsou. Barvy,které mají bytové doplňky si taktěž může zákazník určit a jestli to bude v mých možnostech,tak i dělící květinové stěny i stojany na květiny dle vlastního návrhu a samozřejmostí je, že soustružené díly můžou být hladké bez vysoustružených tvarů.

Navštivte nový web Valachshop.cz s tradičními Valašskými výrobky

Pokud jste našli hledané bytové doplňky, jsem rád, v opačném případě se můžete mrknout ještě na náš nový web (2014) Valachshop.cz, kde naleznete různé kovářské výrobky, ekologické dřevěné hračky, levné lipové špejle, nebo skutečná i dekorační březová košťata z Valašska.
Máte-li jakýkoliv dotaz, tak mi napište a rád zodpovím.
Vážení návštěvníci a zájemci o mé výrobky , v současné době již opět mohu ve volných chvílích vyrábět květinové stěny a stolky protože ubytování v Beskydech pro turisty , kteří chtějí navštívit Beskydy mám již hotovo.
V případě Vašeho zájmu Vám můžeme poskytnout ubytování po celý rok v malé roubené chalupě na Valašsku.


Bytové doplňky dělící stěny, stojanové věšáky a květinové stolky

bytové doplňky, květinové stěny bytové doplňky, stojací lampy bytové doplňky - věšáky
ubytování Beskydy bytové doplňky, stojany na květiny bytové doplňky, dělící květinové stšny

Levné hotely, chalupy a chaty, ubytují rodiny, milence i kmety

Dárky a bytové doplňky v internetovém obchodě valachshop.cz

Od 4.1.2014 můžete bytové doplňky které vyrábím najít i na našich nových internetových stránkách www.valachshop.cz .Levné ubytování - katalog seznam ubytování v Česku dřevěnice v infocentru V.M. TOPlist Pod obrovským nátlakem vyvinul © Jiří Růčka 2007 | icq 214-169-561 | jirkarucka@seznam.cz